O mnie

 

MBeauty Studio to gabinet kosmetologii, którego właścicielką jest Małgorzata Wasiak. Został otwarty w 2021 roku z myślą o kompleksowym działaniu oraz indywidualnym podejściu do potrzeb klienta.

Moja przygoda z kosmetologią zaczęła się w 2017 roku. Ukończyłam Szkołę Kosmetologiczną, po czym przez kilka lat nabywałam doświadczenie oraz stale udoskonalam swoje umiejętności i poszerzam wiedzę aby zapewnić Państwu jak najwyższej jakości usługi. Dokładam wszelkich starań aby zaspokoić wysokie wymagania swoich klientów.

Salon MBeauty Studio oferuje szeroką ofertę zabiegów z zakresu kosmetologii estetycznej, zabiegów pielęgnacyjnych oraz modelowania sylwetki. Ważnym aspektem jest to, iż pracuję na produktach najwyższej jakości m.in. kosmetyki firmy Sesderma, aby zapewnić jak najlepsze efekty zabiegowe. Praca jest moją pasją, a Twoje zadowolenie jest dla mnie najważniejsze. Skuteczność i szerokie spektrum działania stosowanych przeze mnie kosmetyków umożliwiają pielęgnację wszystkich rodzajów cery bez względu na wiek czy płeć. Do każdego przypadku podchodzę indywidualnie, ze względu na różne zapotrzebowania.

Doświadczenie nauczyło mnie jak ważne są wnętrza w których przebywamy, dlatego postarałam się, aby mój salon zapewniał poczucie bezpieczeństwa, harmonię, a każda wizyta była przyjemnie spędzonym czasem. Po wizycie salonie MBeauty Studio poczujecie się rozluźnieni i zrelaksowani.

Zadbam o ciebie kompleksowo, przyjdź i przekonaj się sam!

Indywidualne podejście do Klienta

Indywidualne podejście do Klienta

Bogata oferta zabiegowa

Bogata oferta zabiegowa

Bezpłatny parking

Bezpłatny parking

Gabinet klimatyzowany

Gabinet klimatyzowany

Możliwość płatności kartą

Możliwość płatności kartą