Oczyszczanie wodorowe

OCZYSZCZANIE WODOROWE ABSOLUTNY HIT W KOSMETOLOGII!
JEST TO ZABIEG W PEŁNI ZASTĘPUJĄCY OCZYSZCZANIE MANUALNE SKÓRY.

Wodorowe oczyszczanie skóry polega na kierowaniu strugi wody wzbogaconej w aktywny wodór na twarz, która pod ciśnieniem głęboko oczyszcza pory i skórę twarzy. Nie tylko wnika w głęboko położone tkanki skóry, ale również sprawia że nasze mięśnie stają się rozluźnione.

Wodór to najmniejszy pierwiastek, który dzięki swojej małej masie może przenikać w głąb struktur skóry- aż do poziomu komórek! Niszczy on dzięki temu wolne rodniki, które są szkodliwe dla naszego organizmu i odpowiadają m.in. za procesy starzenia się. Po wprowadzeniu do komórek, cząsteczki wodoru łączą się z najmocniej reaktywnymi, gdzie w wyniku reakcji chemicznej zostają one przekształcone w nieszkodliwe cząsteczki wody, dzięki czemu można zahamować proces starzenia się skóry już na poziomie komórkowym!

Dzięki zabiegom z wykorzystaniem technologii aktywnego wodoru skóra staje się głęboko nawilżona, rozjaśniona oraz wygładzona. Pory zostają dogłębnie oczyszczone, co wpływa na zmniejszenie problemów z trądzikiem oraz powstawania zaskórników. Zmniejsza się również produkcja sebum, które w nadmiarze sprawia że nasza skóra staje się tłusta.

Zabiegi z użyciem aktywnego wodoru polecane są osobom zmagającym się z trądzikiem czy nadmiernym przetłuszczaniem się skóry, cerze naczynkowej gdzie poprzez zabieg naczynka zostają uszczelnione, a skóra lekko rozjaśniona i wygładzona, cerze zmęczonej i pozbawionej blasku oraz suchej, a także skórze wymagającej dogłębnego oczyszczenia i nawilżenia. Oczyszczanie wodorowe zalecane jest osobom w każdym wieku, zarówno kobietom jak i dla mężczyznom.

WYBIERZ PAKIET DLA SIEBIE

OCZYSZCZANIE WODOROWE - zabieg podstawowy

Kuracja ma działanie oczyszczające, przeciwstarzeniowe, nutralizuje wolne rodniki, pozwala nie tylko na usunięcie zanieczyszczeń i martwych komórek naskórka oraz dotlenienie i nawilżenie skóry, ale także na pobudzenie procesów regeneracyjnych w obszarze zabiegowym.

OkolicaCena
Twarz 200 zł
Twarz + szyja 220 zł
Twarz + szyja + dekolt 250 zł

REWITALIZACJA WODOROWA -ELIXIR MŁODOŚCI

Kuracja o kompleksowym działaniu - oczyszczającym, odżywczym, rozświetlającym oraz liftingującym skórę. W skład pakietu wchodzi oczyszczenie wodorowe, fala RF oraz infuzja tlenowa. Ten pakiet zabiegowy jest kierowany do osób, które oprócz oczyszczenia skóry - pragną ją zagęścić, napiąć oraz podnieść owal twarzy. Dodatkowo poprzez infuzję tlenową wtłaczamy dany koktajl kosmetyczny, dzięki czemu skóra staje się odżywiona, nawilżona i rozświetlona.

OkolicaCena
Twarz 250 zł
Twarz + szyja 280 zł
Twarz + szyja + dekolt 310 zł

INTENSYWNA TERAPIA WODOROWA

Kuracja złuszczająco -pielęgnacyjna, w której przeprowadza się  oczyszczanie wodorowe,infuzję preparatu ze składnikami aktywnymi oraz na koniec nakładana zostaje maska dobrana do potrzeb skóry. Połączenie działania tych zabiegów pozwala nie tylko na usunięcie martwych komórek naskórka, ale także na głębokie wprowadzenie ampułki dostosowanej do indywidualnych potrzeb skóry. Skóra staje się dogłębnie oczyszczona, odżywiona oraz rozświetlona.

OkolicaCena
Twarz 240 zł
Twarz + szyja 270 zł
Twarz + szyja + dekolt 300 zł

KOMPLEKSOWA TERAPIA ZABIEGOWA ANTI-AGE

Ciesząca się największym zainteresowaniem! - kompleksowa i niezwykle skuteczna terapia, łącząca w sobie działanie różnych zabiegów: peelingu kawitacyjnego, oczyszczania wodorowego, fali bipolarnej, infuzji substancji aktywnych oraz masażu zimną głowicą. Dzięki wykorzystaniu kilku metod kuracja ta zapewnia usunięcie pierwszej warstwy martwego naskórka, zneutralizowanie wolnych rodników, zwiększenie penetracji przeznaskórkowej, poprawienie elastyczności skóry, wprowadzenie ampułki ze składnikami odżywczymi i obkurczenie porów.

A wszystko to podczas jednej wizyty w gabinecie!

OkolicaCena
Twarz 330 zł
Twarz + szyja 380 zł
Twarz + szyja + dekolt 440 zł

Kup 4 zabiegi i otrzymaj 1 gratis
lub
kup 8 zabiegów i otrzymaj 2 gratis

Z pakietów oczyszczania wodorowego mogą skorzystać osoby w każdym wieku - nawet te, które posiadają skórę płytko unaczynioną, wrażliwą lub trądzikową. Kuracja ma bezbolesny i bezinwazyjny przebieg, a dodatkowym atutem jest to, iż są to zabiegi całoroczne. Ponadto nasze terapie zabiegowe sprawdzają się przy redukowaniu widocznych oznak starzenia i neutralizują negatywny wpływ wolnych rodników. W rezultacie, oprócz intensywnego działania złuszczającego i oczyszczającego, seria spotkań dogłębnie dotlenia, nawilża i regeneruje obszar poddawany kuracji.

Wskazania:

 • Skóra wymagająca dogłębnego oczyszczenia i nawilżenia
 • Cera zmęczona
 • Sucha skóra, pozbawiona blasku
 • Starzenie się skóry
 • Cera trądzikowa, z zaskórnikami
 • Tendencja do stanów zapalnych
 • Rozszerzone pory
 • Nierównomierny koloryt skóry
 • Cera naczynkowa
 • Działanie profilaktyczne na skórę zdrową

Przeciwwskazania:

 • Aktywne choroby skóry
 • Patologiczne stany chorób przewlekłych (nowotwory, epilepsja)
 • Opryszczka
 • Gorączka i osłabienie organizmu